Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019

" Συνεχίζει Αήττητη η γυναικεία μας ομάδα βόλεϊ, για 7η αγωνιστική... 3-0 σετ τον Α.Σ. Αφροδίτη, και έχει κάνει και το ρεπό του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος !!

Άνετη νίκη πριν λίγο για τη γυναικεία ομάδα βόλεϊ του συλλόγου μας επί του Α.Σ.Αφροδίτη, με 3-0 σετ, σ' ένα παιχνίδι που η ομάδα μας έλεγχε οποιαδήποτε στιγμή ήθελε τον ρυθμό του αγώνα,  χωρίς να συναντήσει  ιδιαίτερη αντίσταση από την Αφροδίτη.

Η ομάδα μας δείχνει από αγώνα σε αγώνα ότι αρχίζει να παίζει το βόλεϊ που ζητά ο νέος προπονητής μας Βασίλης Κατωπόδης και τέτοια ματς σαν το σημερινό, δίνουν την ευκαιρία στον κόουτς να πειραματιστεί ακόμα περισσότερο με τις παίκτριες του.

Τα σετ του αγώνα ήταν: (25-16, 25-14, 25-20)

Άριστη η διαιτησία των Παπαχατζή Νικ. & Χατζηβασιλείου Σπ.